Notebook Fujitsu LifeBook E744
Kód: 14544007Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Fujitsu LifeBook E744
Notebook Fujitsu Lifebook ponúkajú rovnováhu medzi nízkou hmotnosťou a dostatočným výkonom. Vďaka nízkej hmotnosti sa radí medzi ľahké modulárne notebooky s 14" displejom.. Spoľahlivý notebook Fujitsu Lifebook radu E predstavuje ideálne riešenie pre podnikové potreby, či už na ňom budete pracovať v kancelárii alebo na cestách.

Telo elegána, výkon bitkára
Fujitsu Lifebook E744 patrí právoplatne do prémiovej triedy tohto výrobcu. Vypovedá o tom nielen samotným design, ale aj tie najmenšie detaily, vrátane výkonnostnej krivky. Tento model si svoje pevné miesto nájde v podstate kdekoľvek. Je však pravdou, že vďaka svojmu elegantnému vyhoveniu cieľa predovšetkým na business triedu. Predstavenie Fujitsu Lifebook E744 musí začať kde inde ako pri jeho fyzickom spracovaní. Predsa len s touto časťou výrobku prídete v priebehu každodennej práce do styku najviac. A máte sa na čo tešiť. Pokiaľ ide o samotné zafarbenie, je tento model ladený do strieborného poňatia v kombinácii s veľmi elegantným červeným prvkom. Táto lišta sa nachádza nielen na vonkajšej strane notebooku, ale aj v jeho útrobách pod klávesnicou. Nadšenie z tohto luxusného vzhľadu stúpne o to viac až zistíte, že výrobným materiálom sú horčíkové zliatiny, ktoré sa starajú o pevný obal Fujitsu Lifebook E744. A to doslova. Žiadne vŕzganie, priehyby pri otváraní displeja ani zbytočne prilepujúce odtlačky prstov. V prospech tohto štrnásťpalcového modelu hovorí pevnosť, odolnosť a byteľnosť.

Notebook pre firemné prostredie
Každý používa notebook trochu iným spôsobom a inde. Je však veľmi pravdepodobné, že budete vyžadovať dostatok portov na pripojenie najrôznejších externých zariadení. A pravdou je, že v tomto smere by nemal ktokoľvek strádať. Pokiaľ využijete tento model pre prácu či pravidelnejšie písanie najrôznejších textov, určite nebudete sklamaní. Dôkazom toho je rovnomerne navrhnutá klávesnica s 84 klávesmi, ktoré majú jemný zdvih a optimálnu veľkosť. Profesionálny notebook navrhnutý pre službu kancelárie bezo zvyšku splní všetky požiadavky firemného prostredia. Fujitsu Lifebook E744 je ideálny pre užívateľov, ktorí sú často na cestách a navyše majú náročné požiadavky ako na výkon, tak aj na bezpečnosť a pohodlie.

Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 mesiacov |
| Hmotnosť: | 3.2 kg |
| EAN: | 8785293566885 |
| Uhlopriečka displeja: | 14 palcov |
| Typ procesora: | Intel Core i5 |
| Rozlíšenie displeja: | 1600 x 900 px |
| Typ disku: | hdd |
| Kapacita disku: | 500 GB |
| Operačná pamäť: | 8 GB |
| Procesor: | Intel Core i5-4300M 2.60 GHz |
| Rýchlosť procesora: | 2.60 GHz |
| Pevný disk: | 500 GB HDD |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| Grafika: | Intel HD Graphics 4600 |
| Dotykové LCD: | nie |
| Typ tovaru: | Repasovaný B |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Numerická klávesnica: | Možnosť dokúpiť externý do USB |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Bluetooth: | áno |
| Webkamera: | áno |
| DisplayPort: | áno |
| HDMI: | nie |
| DVI: | nie |
| VGA: | áno |
| Thunderbolt: | ne |
| USB 2.0: | nie |
| USB 3.0: | 3x |
| LAN: | áno |
| WIFI: | áno |
| SD čítačka: | áno |
| Osvetlenie klávesnice: | nie |
| Možnosť dockovania: | áno |
| Farba: | Strieborná |
| Značka: | Fujitsu |
| Cena EUR: | Do 150 Eur |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Fujitsu je japonská technologická spoločnosť, ktorá patrí medzi najväčších dodávateľov výpočtovej techniky a IT služieb na svete. Zaujímavosťou je, že Fujitsu vyvinulo prvý japonský počítač a dlhodobo patrí medzi firmy s najväčším počtom registrovaných patentov v oblasti IT. Firemný slogan "Možnosti sú nekonečné" reprezentuje znak nekonečna nad písmenkami J a I v samotnom názve.
U nás nájdete širokú ponuku repasovaných notebookov a počítačov Fujitsu, ktoré sa vyznačujú sa vyznačujú spoľahlivosťou a precíznym spracovaním. Ponúkame napríklad množstvo pracovných notebookov Fujitsu Celsius, ktoré sú vďaka displeju s vysokým rozlíšením v kombinácii s dedikovanou grafikou ideálnym nástrojom pre CAD aplikácie. Okrem stolných počítačov Fujitsu Esprimo, taktiež ďalej ponúkame široký rad príslušenstva Fujitsu, ako sú adaptéry alebo dokovacie stanice.
Naše repasované produkty Fujitsu zaobstaráte až o 2/3 lacnejšie ako nové modely, často navyše s darčekom na nákup zadarmo. Samozrejmosťou je záruka minimálne 12 mesiacov, rýchle doručenie a technická podpora aj po nákupe.
