Notebook HP ProBook 450 G8
Kód: 14544382Súvisiaci tovar
Podrobný popis
HP ProBook 450 G8 – Spoľahlivý partner pre prácu aj zábavu
HP ProBook 450 G8 je moderný notebook určený pre profesionálov, ktorí vyžadujú spoľahlivosť, výkon a štýl. Vďaka svojej ľahkej konštrukcii, vysokej úrovni zabezpečenia a výkonným komponentom predstavuje ideálnu voľbu pre každodenné pracovné nasadenie.
Moderný a elegantný dizajn
Notebook sa vyznačuje tenkým profilom a prémiovým hliníkovým povrchom, ktorý dodáva zariadeniu sofistikovaný vzhľad. Kombinácia elegancie a odolnosti zaisťuje, že notebook vyzerá skvele, nech už ho používate kdekoľvek.
Výkon pre multitasking
S výkonným procesorom a dostatočnou pamäťou RAM zvládne HP ProBook 450 G8 aj náročné úlohy. Rýchle SSD úložisko zaisťuje plynulý chod systému a svižné načítanie aplikácií, čo uľahčuje multitasking a prácu s náročnejšími programami.
Zabezpečenie na podnikovej úrovni
Notebook ponúka množstvo pokročilých bezpečnostných funkcií, vrátane TPM modulu, čítačky odtlačkov prstov a voliteľné IR kamery na rozpoznávanie tváre. Vaše dáta tak budú chránené pred neoprávneným prístupom.
Optimalizovaný pre mobilných pracovníkov
Vďaka nízkej hmotnosti a kompaktnému prevedeniu je HP ProBook 450 G8 ideálny pre prácu na cestách.


Dodatočné parametre
| Kategória: | Kancelárske notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 mesiacov |
| Hmotnosť: | 2.8 kg |
| EAN: | 0195908603061 |
| Uhlopriečka displeja: | 15,6 palcov |
| Typ procesora: | Intel Core i7 |
| Rozlíšenie displeja: | 1920 x 1080 px |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 512 GB |
| Operačná pamäť: | 16 GB |
| Procesor: | Intel Core i7-1165G7 2.80 GHz |
| Rýchlosť procesora: | 2.80 GHz |
| Pevný disk: | 512 GB NVMe SSD |
| Grafika model: | Intel Iris Graphics |
| Grafika: | Intel iris Xe Graphics |
| Dotykové LCD: | nie |
| Typ tovaru: | Repasovaný A |
| Operačný systém: | Windows 11 Pro |
| Numerická klávesnica: | áno |
| Mechanika: | Možnost dokoupit externí do USB |
| Bluetooth: | áno |
| Webkamera: | áno |
| DisplayPort: | nie |
| HDMI: | áno |
| DVI: | nie |
| VGA: | nie |
| Thunderbolt: | ano |
| USB 2.0: | nie |
| USB 3.0: | 3x |
| LAN: | áno |
| WIFI: | áno |
| SD čítačka: | áno |
| Osvetlenie klávesnice: | Podsvietenie zospodu |
| Možnosť dockovania: | áno |
| Farba: | Strieborná |
| Značka: | HP |
| Cena EUR: | Nad 601 Eur |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Hewlett-Packard, známa iba ako HP je americká technologická spoločnosť s dlhou tradíciou siahajúcou až do roku 1939. Založená bola v malej drevenej garáži v kalifornskom Palo Alte – dnes považovanej za „kolísku Silicon Valley“. HP sa špecializuje na rozvoj výpočtových a pamäťových hardvérov, softvérov a ďalších služieb. Na trhu patrí medzi popredných svetových výrobcov osobných počítačov, notebookov, tlačiarní, scannerov a ďalších produktov.
Na e-shope inComputer nájdete širokú ponuku nových aj repasovaných produktov HP. Obľúbené sú najmä notebooky HP EliteBook, ktoré sú vďaka optimalizovanej konštrukcii a efektívnemu chladeniu vyladené na každodenný profesionálny výkon. Medzi počítačmi vynikajú modely HP EliteDesk, ktoré sú skvelou voľbou pre firmy, čo hľadajú lacné, ale kvalitné stroje s dlhou životnosťou.
Naše repasované notebooky a počítače HP zaobstaráte až o 2/3 lacnejšie oproti novým modelom, často navyše s darčekom k nákupu zadarmo. Samozrejmosťou je záruka minimálne 12 mesiacov, rýchle doručenie a profesionálna podpora aj po nákupe. Pozrite sa na recenziu našich spokojných zákazníkov.




