Notebook Microsoft Surface Pro 4
Kód: 14522713Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Tieto produkty prevažne pochádzajú z lízingov či odkúpení od veľkých firiem v rámci celého sveta a prechádzajú často profesionálnou kontrolou priamo výrobcom zariadenia. V rámci tohto procesu je zaistená maximálna kvalita, zariadenie je riadne vyčistené a otestované.

Microsoft Surface Book
Neuveriteľne výkonný a dokonale remeselne spracovaný – to je Microsoft Surface Book. Jeho konštrukcia je priamo stvorená na cestovanie a použitie viacerými spôsobmi a to aj v náročných grafických aplikáciách. Odnímateľný 12.3" PixelSense displej je optimalizovaný pre dotykové pero aj dotyk a má veľmi vysoké rozlíšenie. S praktickosťou a vysokým výkonom notebooku a všestrannosťou tabletu vám Surface Book dáva všetko, čo potrebujete pre prácu s profesionálnym softvérom, kdekoľvek chcete.

Precízna konštrukcia
Bol starostlivo navrhnutý tak, aby bol výkonný a zároveň dostatočne tenký, takže ho môžete vziať kamkoľvek. Konštrukcia využíva ľahkosť a odolnosť zliatiny horčíka a inovatívny záves Dynamic Fulcrum Hinge, ktorý udrží polohu obrazovky pod ľubovoľným uhlom. Dotyková obrazovka sa ku klávesnici uchytáva pomocou špeciálneho mechanizmu a oddeliť sa dokáže iba po stlačení príslušného tlačidla. Microsoft tvrdí, že tento systém je rovnako odolný, ako keby bol displej ku klávesnici skutočne priskrutkovaný. Keď vezmete teda Surface Book do ruky za obrazovku, na rozdiel od konkurentov stále pevne drží pri klávesnici ako klasický notebook. Pokiaľ naopak potrebujete mobilnejší tablet, stačí stlačiť tlačidlo.

Navrhnutý pre profesionálne aplikácie
Teraz sa už nemusíte obmedzovať pracovným prostredím a môžete tvoriť kdekoľvek. Nie je problém mať Surface Book neustále po ruke a každý svoj nápad okamžite realizovať v profesionálnych aplikáciách, ako sú SolidWorks 3D CAD, AutoCAD Revit a Adobe Premiere Pro. Odpútajte sa od pracovného stola a tvorte kdekoľvek budete chcieť.


Microsoft Corporation je americká akciová nadnárodná spoločnosť so sídlom v Redmonde v štáte Washington. Zaoberá sa vývojom, výrobou, licencovaním a podporou širokej škály produktov a služieb, ktoré sú späté predovšetkým s počítačmi. Bola založená 4. apríla 1975 za účelom vývoja a predaja interpretov BASIC pre Altair 8800, potom ale začala v polovici osemdesiatych rokov dominovať trhu s operačnými systémami pre domáce počítače so systémom MS-DOS, ktorý nasledovala séria…
Dodatočné parametre
| Kategória: | Pracovné notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 12 mesiacov |
| Hmotnosť: | 1.2 kg |
| EAN: | 4139052350835 |
| Uhlopriečka displeja: | 12,3 palcov |
| Typ procesora: | Intel Core i5 |
| Rozlíšenie displeja: | 2736 x 1824 px |
| Typ disku: | SSD |
| Kapacita disku: | 240 GB |
| Operačná pamäť: | 8 GB |
| Procesor: | Intel Core i5-6300U 2.40 GHz |
| Rýchlosť procesora: | 2.40 GHz |
| Pevný disk: | 240 GB SSD |
| Grafika model: | Intel HD Graphics |
| Grafika: | Intel HD Graphics 520 |
| Dotykové LCD: | áno |
| Typ tovaru: | Repasovaný A |
| Operačný systém: | Windows 10 Professional |
| Numerická klávesnica: | nie |
| Mechanika: | Možnosť dokúpiť ext. do USB |
| Bluetooth: | áno |
| Webkamera: | áno |
| DisplayPort: | áno |
| HDMI: | nie |
| DVI: | nie |
| VGA: | nie |
| Thunderbolt: | ne |
| USB 2.0: | nie |
| USB 3.0: | 1x |
| LAN: | nie |
| WIFI: | áno |
| SD čítačka: | áno |
| Osvetlenie klávesnice: | nie |
| Možnosť dockovania: | áno |
| Farba: | Strieborná |
| Značka: | Microsoft |
| Cena EUR: | 251 - 400 Eur |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Ponúkame pre vás širokú ponuku nových aj repasovaných produktov Microsoft. Medzi najobľúbenejšie Microsoft notebooky patria napríklad elegantné a výkonné Microsoft Surface, ktoré v sebe spájajú moderný design, vysoký výkon a dlhú výdrž batérie. Vynikajú aj skvelou kompatibilitou s operačným systémom Windows a intuitívnym dotykovým ovládaním, vďaka čomu sú ideálnou voľbou pre prácu aj kreatívne činnosti. V ponuke máme aj príslušenstvo od značky Microsoft, ako sú bezdrôtové myši alebo dokovacie stanice.
#ShowMore#
Spoločnosť Microsoft založili v roku 1975 priatelia Bill Gates a Paul Allen v americkom meste Albuquerque. Ich cieľom bolo sprístupniť výpočtovú techniku bežným ľuďom. Z malej softvérovej firmy sa postupne stala jedna z najväčších technologických spoločností sveta, ktorá zásadne ovplyvnila podobu moderného počítačového priemyslu. Microsoft stojí za vývojom operačného systému Windows, kancelárskeho balíka Office a mnohých ďalších technológií, ktoré dnes tvoria základ modernej digitálnej práce aj zábavy. Okrem toho majú aj svoje rady Microsoft produktov, ako sú počítače, notebooky a príslušenstvo.
Naše repasované notebooky Microsoft zaobstaráte až o 2/3 lacnejšie oproti novým modelom. Samozrejmosťou je záruka minimálne 12 mesiacov, možnosť jej predĺženia, rýchle doručenie a profesionálna podpora aj po nákupe. Pozrite sa na našu aktuálnu ponuku a doprajte si kvalitné produkty Microsoft za dostupnú cenu.
